Potrebné info

Všetko o Clip In

 1. Aký je rozdiel medzi 95g, 115g, 150g?

Rozdiel je len v hmotnosti. Tieto Clip in vlasy sú vyrobené z rovnako kvalitnej najvyššej triedy 100% ľudského vlasu. Pokiaľ máte záujem len o zahustenie Vašich vlasov, doporučili by sme Vám 95g clip in vlasy. Ak máte Vaše vlasy jemné až normálne husté, vhodné na zhustenie a predĺženie Vašich vlasov budú 115g Clip in vlasy. Ale nič nepokazíte, keď si vyberiete 150g, ktoré Vám dodajú väčší objem a väčšiu hustotu. Ak, však máte hustejšie vlasy, a chceli by ste ich krásne predĺžiť, najlepší výber pre Vás budú 150g Clip in vlasy, ktoré Vám dodajú bohaté zhustenie a prirodzené predĺženie.

 1. Čo sú Clip in vlasy?

Clip in vlasy sú vlasové príčesky, ktoré obsahujú klipy/pukačky, a sú určené na rýchle predĺženie a zhustenie Vašich vlasov. Je to rýchly, samo aplikovateľný spôsob, ktorý nepoškodzuje Vaše skutočné vlasy. Clip in vlasy majú jeden, ale väčšinou viac kusov vlasových pásov, a ľahko sa pripevnia pukačkami za pár minút. Predlžovanie Clip in vlasmi je najrýchlejší a cenovo najdostupnejší spôsob, ako vylepšiť vzhľad Vašich vlasov.

 1. Na akú kvalitu vlasov, by som sa mala zamerať pri nákupe Clip in vlasov?

100% ľudské Remy Clip in vlasy - Remy vlasy sú vyrobené iba z najvyššej kvality ľudských vlasov. Naše Remy vlasy majú 100% správnu kožičku (pokožku) vlasu - od korienkom až ku končekom. Vlasy majú dlhšiu životnosť, a sú hodvábne a odolné proti zamotaniu. Remy vlasy sú najlepšou voľbou pri nákupe Clip in vlasov.

 1. Čo sú Remy vlasy?

Remy vlasy sú kvalitou na najvyššom stupni skutočných ľudských vlasov, ktoré sú používané na predlžovanie vlasov, príčeskov, parochní, pretože tieto vlasy dosahujú najprirodzenejší vzhľad. Remy vlasy sú považované za najkvalitnejšie ľudské vlasy, pretože kutikuly zostanú zachované, a nie sú vyzlečené ako pri non-Remy (NieRemy). Zachovanie kutikuly vlasov, a ich prispôsobenie sa v jednom smere, vytvára krásny a prirodzený vzhľad. Tento proces zabezpečuje, že vlasy zostanú mäkké, lesklé, hodvábne a odolné proti zamotaniu. Vlasy24.sk používa na predĺženie Clip in vlasov len tie najlepšie kvalitné Remy ľudské vlasy, čo znamená, že vlasy boli starostlivo triedené po zhromaždení z vlasov od darcu, aby všetky kutikuly boli rovnakého smeru.

 1. Aký je rozdiel medzi ľudskými a syntetickými Clip in vlasmi?

Clip in vlasy z ľudských vlasov sa môžu farbiť, kulmovať, žehliť a pod. Môžete s nimi robiť všetko, čo so svojimi skutočnými vlasmi. Môžete pokojne používať klasické vlasové prípravky, ktoré ste používali doteraz. Clip in vlasy z umelých/syntetických vlasov, sú citlivé na slnečné žiarenie. Nevydržia tak dlho, ako ľudské vlasy, a je ťažké ich zladiť s Vašimi skutočnými vlasmi, pretože nevyzerajú až tak prirodzene ako ľudské vlasy.

 1. Ako dlho trvá nasadenie Clip in vlasov?

Vyššie sme spomínali, že Clip in vlasy obsahujú klipy/pukačky, ktoré majú silikónový pásik proti zošmyknutiu, a pukačky sú neviditeľné, keď si ich pripnete a schováte pod skutočné vlasy. Praxou Vám bude nasadenie Clip in vlasov trvať menej ako 5 minút, a odopnutie asi 60 sekúnd.

 1. Aké najkratšie vlasy musím mať, aby som mohla použiť Clip in vlasy?

Rôzne spoločnosti odporúčajú rôzne dĺžky, ale domnievame sa, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov, by ste mali mať Vaše vlasy dlhé aspoň 15cm, aby Vaše predĺženie vlasov vyzeralo prirodzene a krásne.

 1. Ako dlho Clip in vlasy vydržia?

Životnosť Clip in vlasov sa určuje podľa Vašej starostlivosti. Obvykle životnosť našich predlžovaných vlasov je od 4 mesiacov do jedného roka, v závislosti na tom, ako často sa nosia, a ako sa o ne staráte.

 1. Kto môže nosiť Clip in vlasy?

Každý, kto chce väčšiu dĺžku alebo objem, alebo vylepšiť vzhľad svojich vlasov predĺženými vlasmi. Clip in vlasy sú bezpečné pre ženy, mužov a aj pre deti. Predĺženie vlasov je skvelý výber pre ženy, ktoré chcú meniť svoj imidž a výzor podľa príležitostí alebo podľa oblečenia.

 1. Ako často by som mala umývať Clip in vlasy?

Clip in vlasy by sa mali umývať cca každých 10-20 nosení, alebo keď sú príliš zašpinené, nasiaknuté dymom, alebo je na nich veľa stylingových prípravkov.

 1. Kedy by sa mali Clip in vlasy nosiť?

Predĺžené vlasy môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Sú ideálne pre príležitostné nosenie, ale aj na pravidelné každodenné používanie. Každodenné nosenie Clip in vlasov, Vám zjednoduší a urýchli úpravu Vašich skutočných vlasov. Neodporúčame používať Clip in vlasy pri plávaní v morskej alebo chlórovanej vode, pretože sa rýchlejšie ničia. Neodporúčame spať s nasadenými Clip in vlasmi.

 1. Môžem prefarbiť Clip in vlasy?

Áno, Clip in vlasy môžete prefarbiť, ale odporúčame farbenie v kaderníckych salónoch, kde používajú kvalitné farby. Najvhodnejšie je, keď si zakúpite svetlejší odtieň Clip in vlasov, a ten zafarbíte do tmavšieho odtieňa. Opačný postup by bol problémový. V prípade prefarbenia Clip in vlasov, vyskúšajte farbu na pár pramienkoch Clip in vlasov, aby ste sa ubezpečili, že výsledný odtieň bude presne taký, aký očakávate. Odporúčame využiť čiastočne permanentnú farbu, pretože je oveľa šetrnejšia k predĺženým vlasom.

 1. Môžem žehliť Clip in vlasy?

Áno, môžete ich žehliť, fénovať, kulmovať, natáčať a upravovať Clip in vlasy ako len chcete. Môžete ich upravovať ako svoje vlastné vlasy. Avšak, pri používaní vlasových spotrebičov, odporúčame vyskúšať teplotu na menšom vlasovom páse, aby ste ich vysokou teplotou nezničili.

 1. Aké vlasové produkty môžu byť použité na Clip in vlasy?

Môžete používať klasické vlasové produkty, ktoré ste používali doteraz (šampón, kondicionér). Odporúčame raz za čas použiť kvalitnú výživovaciu masku, alebo produkty určené pre suché a poškodené vlasy, pretože Clip in vlasy nie sú vyživované vnútra, preto ich treba vyživiť zvonka, cez vlasové prípravky. Na dovolenke, by ste mali použiť ochranné spreje alebo séra, pretože sú veľmi prínosné a predĺžia životnosť Clip in vlasov.

 
 
Čítať článok
2 položiek celkom